Tepelná čerpadla DAIKIN Altherma

Tepelná čerpadla vzduch voda


Tepelná čerpadla vzduch voda

verze pro tisk

Instalace

Instalace - tepelné čerpadlo, podlahové topení

Již více než 16 let se staráme o teplo Vašeho domova.

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Snažíme se o to, aby naše služby byly komplexní, rychlé a kvalitní.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis energeticky úsporných, ekologických zařízení pro vytápění pro rodinné domy i firemní budovy za použití tepelných čerpadel, klimatizací renomovaných výrobců. Dodáváme a montujeme standardní a ověřené materiály, využíváme moderní technologie.

Další aktivitou je prodej příslušenství souvisejících s montáží tepelných čerpadel (podlahové vytápění, bazénové výměníky, solární panely) do funkčních a úsporných celků dle přání zákazníka. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně - od vypracování nabídky, uzavření smlouvy o dílo, provedení instalace, také záruční a pozáruční servis.

Podlahové vytápění

Provádíme kompletní dodávku vytápění „na Klíč“. Podlahové vytápění IVAR, UPONOR, Giacomini, radiátory. Dle projektové dokumentace investora, popř. po dohodě zhotovíme autorizovaný projekt vytápění s výpočtem tepelných ztrát.

Výhody nízkoteplotního podlahového vytápění

Díky příznivému rozložení teploty a vysokému podílu sálavého tepla je možné na rozdíl od klasických topných systémů snížit celkovou teplotu v objektu o 2 až 3 °C při zachování stejné tepelné pohody, přičemž snížení teploty ve vytápěném prostoru o 1 °C přináší úsporu energie cca 6 %. V praxi to pak znamená přibližně 15 % snížení spotřeby energie a tím i odpovídající snížení provozních nákladů.

Vytápění

Nezanedbatelným přínosem podlahového vytápění je také příznivé ovlivnění relativní vlhkosti snižující vysoušení sliznic a dýchacích cest. Díky malému rozdílu teplot mezi podlahou a prostorem je totiž na rozdíl od konvenčních způsobů vytápění cirkulace vzduchu a prachových částic prakticky zanedbatelná.

Tepelné čerpadlo - montáže

Montujeme tepelná čerpadla vzduch voda Daikin Altherma

Altherma převážně v regionu Morava. Zlínský, Severomoravský, Jihomoravský kraj.

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Tepelné čerpadlo s plynulým řízením výkonu Invertor: Vsetín, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Karolinka, Velké Karlovice, Horní Bečva, Halenkov, Hovězí, Valašská Bystřice, Huslenky, Vidče, Liptál, Horní Lideč, Valašská Polanka, Vigantice, Zašová, Kunovice, Vizovice, Slušovice, Zlín, Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Přerov, Brno, Prostějov, Olomouc, Vyškov, Mohelnice, Šternberk, Šumperk, Hranice, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Frýdek Místek, Třinec, Ostrava, Karviná, Opava, Krnov, Jeseník.

[Nahoru ↑]